Manžérska škola šmyku

Výhody, ktoré vám workshop prinesie:

  • Objavíte netušené možnosti, v čom môže byť koučing prospešný Vašej firme /predchádzanie konfliktom, zlepšená firemná atmosféra, finančný prínos/
  • Budete si vedieť vybrať kvalitného kouča /ušetríte množstvo času a finančných zdrojov/
  • Naučíte sa používať jednoduché nástroje, ktoré môžete v koučovacom prístupe ihneď využiť
  • Výrazne sa zlepší Vaša schopnosť viesť zmysluplné rozhovory zamerané na výsledok
  • Cena školenia: 150€ bez DPH

Prečo sa školenia zúčastniť?

V klasickej škole šmyku Vás profesionálni automobiloví pretekári v bezpečnom prostredí naučia, ako zvládať krízové situácie. Podelia sa s vami o svoje rady a najlepšie skúsenosti, ktoré si hneď môžete vyskúšať. Po jej absolvovaní sa z Vás nestanú pretekári, ale získané vedomosti a zručnosti Vám pomôžu v každodennej praxi i krízovej situácii vodiča. Z rovnakej myšlienky vychádza i náš workshop zameraný na koučing.

Pre koho je školenie určené?

Pre ľudí, ktorí chcú začať využívať výhody koučovacieho prístupu už od zajtra a nemajú ambície byť koučmi. Personalisti so snahou zaviesť koučingovú kultúru do firmy. Otvorené pracovné skupiny do 12 členov.

Ako dlho trvá školenie?

1-denný workshop s prestávkami na podávané občerstvenie, kde je maximálne efektívne skoncentrované know-how koučingu využiteľné pre manažérov a záujemcov o koučing.

Akou formou je školenie vedené?

Interaktívny workshop s minimom teórie, na ktorom pochopíte čo je koučing a čo je jeho skutočný prínos pre Vašu firmu a Vás osobne. Spoznáte zručnosti potrebné pre úspech v koučingu a osvojíte si základnú štruktúru efektívneho koučovacieho rozhovoru.

Kde sa školenie odohráva?

V priestoroch našej Lean Akadémie na Černyševského 10, v Bratislave.